Zeptejte se v knihovně (objednávka termínu konzultace)

Individuální konzultace v rámci služby Zeptejte se v knihovně probíhají s ohledem na studenty v kombinovaném studiu přednostně v úterý v čase od 15 do 17 hodin. Lze však dohodnout i jiný čas. Standardní doba konzultace je dvacet minu, podle potřeby však může být i delšá. Konzultace je určená pouze pro studenty Jaboku a pro registrované uživatele knihovny.

Před konzultací se Vám vždy ozveme na e-mail nebo telefon a termín konzultace potvrdíme. Pokud zvolíte online konzultaci, zašleme Vám také informace potřebné pro připojení.

Objednávka konzultace

Poskytnutí telefonního čísla může urychlit dohodu o termínu konzultace nebo, v případně potřeby, upřesnit téma apod.
Termín konzultace
Pokud se vám nehodí nabízené termíny, uveďte požadované datum a čas konzultace do Poznámky k termínu.
Uveďte stručně téma, které chcete konzultovat, abychom se mohli připravit (např. "potřebuji vyhledat zdroje k ročníkové práci na téma etika povolání", "chci se naučit správně vkládat citace do textu seminární práce", "potřebuji poradit s vyhledáváním v katalogu knihovny", "hledám literaturu ke zkoušce z angličtiny" apod.).
Chcete ještě něco dodat nebo upřesnit?
Poskytnuté osobní údaje použijeme jen ke komunikaci týkající se konzultace.