Adventní bazar knih, CD a DVD 2021

29. 11. 2021 10:00 - 22. 12. 2021 15:00

Typ:

Pořadatel:

Zveme na desátý ročník  dobročinného Adventního bazaru knih, CD,  DVD a deskových her. Výtěžek bazaru je tradičně věnován Nadačnímu fondu Janua Jabok, jehož cílem je sociální výpomoc studentům Jaboku. I vy můžete přispět na dobrou věc zakoupením knih  nebo naopak tím, že přinesete věci k prodeji.

Knihy, CD, DVD nebo deskové hry můžete přinést od 22. listopadu do 15. prosinceprovozní době knihovny. Prosíme, abyste nosili pouze knihy, CD, DVD nebo deskové hry, které jsou v dobrém stavu a pouze v takovém množství, které sami unesete v náručí.

Pozvánka ke stažení (PDF, 153 kB)

QR platba pro příspěvek Nadačnímu fondu Janua Jabok během Adventního bazaru

Jabok - Vyšší odborná škola sociálně pedagogická a teologická

Knihovna Jabok

Salmovská 8, 120 00 Praha 2
Budova B
(u hlavního vchodu zvoňte na zvonek označený "knihovna"; poté projděte průchodem a pokračujte přes dlážděný dvůr mírně doleva ke dveřím se stříškou). Knihovna se nachází v 1. patře.

telefon: +420 211 222 410
e-mail: knihovna@jabok.cz