V katalogu si můžete sami nastavit heslo

Pokud jste zapomněli heslo a nemůžete se přihlásit do svého čtenářského konta nebo pokud jste heslo ještě něměli nastaveno, můžete si ho v katalogu sami nastavit. Na přihlašovací stránce katalogu klikněte na odkaz Zapomněli jste heslo?

Poté vyplňte uživatelské jméno, které jste si nastavili v katalogu. Pokud uživatelské jméno nemáte, můžete do pole čárový kód vyplnit vaše UČO (pokud máte ve čtenářském kontě nastaveno jeho používání), případně zadejte čárový kód vašeho čtenářského průkazu a klikněte na tlačítko Potvrdit (viz nápověda k obnovení hesla).

Nejčastější problémy při změně hesla

Pokud vám  e-mail s odkazem na přenastavení hesla nedorazil, znamená to, že něco není v pořádku. Nejčastějšími problémy, proč vám e-mail nedorazil, jsou tyto:

• Nesprávně zadané uživatelské jméno nebo čárový kód;
  • uživatelské jméno, UČO nebo čárový kód zadaný do nesprávného pole (uživatelská jména typu "honza1" zadávejte do pole Uživatelské jméno, čárový kód průkazu nebo UČO zadávejte do pole Čárový kód);
  • chybějící nebo chybná e-mailová adresa ve čtenářském kontě;
  • plná e-mailová schránka.

Pokud Vám e-mail s informacemi pro přenastavení hesla nedorazí cca do hodiny nebo pokud si nepamatujete své uživatelské jméno nebo čárový kód, můžete nás kontaktovat telefonicky (211 222 410) nebo e-mailem (knihovna@jabok.cz). My vám sdělíme vaše uživatelské jméno, abyste si heslo mohli sami nastavit,  případně se pokusíme vyřešit jakékoliv další problémy.

Typ knihovní služby: