V katalogu si můžete sami nastavit heslo

Pokud jste zapomněli heslo a nemůžete se přihlásit do svého čtenářského konta nebo pokud jste heslo ještě něměli nastaveno, můžete si ho v katalogu sami nastavit. Na přihlašovací stránce katalogu klikněte na odkaz Zapomněli jste heslo?

Poté vyplňte uživatelské jméno, které jste si nastavili v katalogu. Pokud uživatelské jméno nemáte, můžete do pole čárový kód vyplnit vaše UČO (pokud máte ve čtenářském kontě nastaveno jeho používání), případně zadejte čárový kód vašeho čtenářského průkazu (jako číslo průkazu zadávejte pouze prvních dvánácznaků bez poslední číslice) a klikněte na tlačítko Potvrdit (viz nápověda k obnovení hesla).

Nejčastější problémy při změně hesla

Pokud vám  e-mail s odkazem na přenastavení hesla nedorazil, znamená to, že něco není v pořádku. Nejčastějšími problémy, proč vám e-mail nedorazil, jsou tyto:

• Nesprávně zadané uživatelské jméno nebo čárový kód (např. pokud je čárový kód chybně zadán včetně poslední číslice);
  • uživatelské jméno, UČO nebo čárový kód zadaný do nesprávného pole (uživatelská jména typu "honza1" zadávejte do pole Uživatelské jméno, čárový kód průkazu nebo UČO zadávejte do pole Čárový kód);
  • chybějící nebo chybná e-mailová adresa ve čtenářském kontě;
  • plná e-mailová schránka.

Pokud Vám e-mail s informacemi pro přenastavení hesla nedorazí cca do hodiny nebo pokud si nepamatujete své uživatelské jméno nebo čárový kód, můžete nás kontaktovat telefonicky (211 222 410) nebo e-mailem (knihovna@jabok.cz). My vám sdělíme vaše uživatelské jméno, abyste si heslo mohli sami nastavit,  případně se pokusíme vyřešit jakékoliv další problémy.

Typ knihovní služby: