Adventní dobročinný bazar knih 2017

Typ:

Pořadatel:

Program:

Od 4. do 21. prosince 2017 bude v provozní době Knihovny Jabok probíhat  již sedmý Adventní bazar knih, CD a DVD, jehož výtěžek bude věnován Nadačnímu fondu Janua Jabok.

I vy můžete podpořit sociálně slabé studenty Jaboku zakoupením knih nebo naopak  tím, že přinesete v době od 4. do 14. prosince  knihy, DC a DVD k prodeji.  V minulých letech se nám podařilo díky prodeji knih společně přispět vždy více než  2000 Kč, což představuje měsíčíní příspěvek pro dva až tři studenty. Věříme, že hranici dvou tisíc korun společně překonáme i v tomto roce.

Upozorňujeme, že počet přinesených  knih k prodeji je omezen na  takové množství, které sami unesete v náruči.

Jabok - Vyšší odborná škola sociálně pedagogická a teologická

Knihovna Jabok

Salmovská 8, 120 00 Praha 2
Budova B
(u hlavního vchodu zvoňte na zvonek označený "knihovna"; poté projděte průchodem a pokračujte přes dlážděný dvůr mírně doleva ke dveřím se stříškou). Knihovna se nachází v 1. patře.

telefon: +420 211 222 410
e-mail: knihovna@jabok.cz