Bůh je tady - beseda o knize s autorkou Janou Zajícovou a ilustrátorkou Magadalenou Bořkovcovou

Datum a čas:

24. 4. 2019 17:00 - 25. 4. 2019 16:45

Místo konání:

• velká aula

Typ:

Pořadatel:

Knihovna Jabok a  Nakladatelství Portál srdečně zvou na besedu a autogramiádu s autorkou a ilustrátorkou knihy Bůh je tady.

V rámci besedy bude připraven tvořivý program pro děti pod vedením ilustrátorky Magdaleny Bořkovcové. Bude také možné zakoupit knihu Bůh je tady se slevou 20 %.

Autorka Jana Zajícová vyučuje na Jaboku a  věnuje se muzikoterapii, pastorační činnosti, vedení katechezí a vyučování náboženství.  Magdalena Bořkovcová ilustrovala řadu dětských knih. Věnovala se ilustracím a tvorbě komiksů pro dětský časopis HRANA.

Beseda se koná ve středu 24. 4. 2019 v 17 hodin ve velké aule  Jaboku v přízemí a je součástí kampaně Kniha ti sluší

Pozvánka ke stažení (JPG, 603 kB)

Fotografie z akce

Kontaktní osoba:

Jabok - Vyšší odborná škola sociálně pedagogická a teologická

Knihovna Jabok

Salmovská 8, 120 00 Praha 2
Budova B
(u hlavního vchodu zvoňte na zvonek označený "knihovna"; poté projděte průchodem a pokračujte přes dlážděný dvůr mírně doleva ke dveřím se stříškou). Knihovna se nachází v 1. patře.

telefon: +420 211 222 410
e-mail: knihovna@jabok.cz