Can Icons be painted in a Western Key?

Datum a čas:

30. 11. 2018 18:00 - 1. 12. 2018 17:45

Místo konání:

• Knihovna Jabok

Typ:

Pořadatel:

Knihovna Jabok srdečně  zve na přednášku prof. Ivany Noble nazvanou  "Can Icons be painted in a Western Key?", která proběhne v rámci výstavy  Pod adventní hvězdou  v Knihovně Jabok v pátek 30. listopadu 2018 od 18 hodin (cca do 19:15). Přednáška, jejíž součástí budou vystavené litografie, se koná ve spolupráci s mezinárodní konferencí  Understanding Orthodox Spirituality a bude probíhat v angličtině (překlad nebude zajištěn).

Po přednášce je možné zúčastnit se ortodoxních nešpor, které se budou konat v kapli Jaboku (ve 4. patře budovy A).

Kontaktní osoba:

Jabok - Vyšší odborná škola sociálně pedagogická a teologická

Knihovna Jabok

Salmovská 8, 120 00 Praha 2
Budova B
(u hlavního vchodu zvoňte na zvonek označený "knihovna"; poté projděte průchodem a pokračujte přes dlážděný dvůr mírně doleva ke dveřím se stříškou). Knihovna se nachází v 1. patře.

telefon: +420 211 222 410
e-mail: knihovna@jabok.cz