Cestou necestou 2018/19 - Výstava fotografií čtenářů a přátel Knihovny Jabok

• Knihovna Jabok

Typ:

Pořadatel:

Zveme Vás na  tradiční výstavu (nejen) prázdninových fotografií čtenářů a přátel knihovny Jabok Cestou necestou. Vernisáž se koná v pondělí 7. října 2019 v 16 hodin v Knihovně Jabok.

Výstava potrvá do 19. listopadu 2019 a bude přístupná v provozní době knihovny. V době konání výstavy bude probíhat hlasování čtenářů o nejlepší fotografii - vítězná fotografie bude již tradičně vyhlášena na Vánoční hvězdě Jaboku, která se bude konat  ve středu 11. prosince 2019 v odpoledních a večerních hodinách. Vyhlášení výsledků ankety proběhna na slavnostním programu ve velké aule Jaboku, předběžně od 18 hodin (čas bude  upřesněn během listopadu).

Autoři vystavených fotografií:  Š. Bozděková, Z. Brettschneider, E. Cerniňáková, M. Fajtová, Z. Havelková, P. Hořejšová, V. Jansa, J. Jedličková, V. Kloncko, A. Křišťan, J. Moravec, D. a S. Mužíkovy, M. Nečasová, M. Ortová, J. Ort, Z. Petříčková, T. Štrunc, T. Vlčková, A. Voleková, A. Volková Balvínová

Pozvánka ke stažení (PDF, 4,63 MB)

Jabok - Vyšší odborná škola sociálně pedagogická a teologická

Knihovna Jabok

Salmovská 8, 120 00 Praha 2
Budova B
(u hlavního vchodu zvoňte na zvonek označený "knihovna"; poté projděte průchodem a pokračujte přes dlážděný dvůr mírně doleva ke dveřím se stříškou). Knihovna se nachází v 1. patře.

telefon: +420 211 222 410
e-mail: knihovna@jabok.cz