Evergreen v českých knihovnách 2016

Typ:

Pořadatel:

Program:

Seminář je věnovaný knihovnímu systému s otevřeným zdrojovým kódem Evergreen a je určen především pro pracovníky knihoven. Na semináři se mj. dozvíte, jak je Evergreen přístupný pro zrakově postižené uživatele, jak si v Evergreenu můžete vytvořit seznamy studijní literatury či jak se sdílejí informace a komunikuje v komunitách kolem svobodných knihovních softwarů. V závěru semináře bude prostor na diskusi.

Seminář se koná v Národní knihovně ČR (Mariánské náměstí 190/5, Praha 1, http://www.nkp.cz/), vstup z vchodu do Klementina u kovového stromu, 1. patro, místnost č. 145

Iinformace a přihláška na seminář  na stránkách Svazu knihovníků a informačních pracovníků

Podrobné informace o semináři na portále Evergreen DokuWiki CZ , včetně prezentací a fogografií

Jabok - Vyšší odborná škola sociálně pedagogická a teologická

Knihovna Jabok

Salmovská 8, 120 00 Praha 2
Budova B
(u hlavního vchodu zvoňte na zvonek označený "knihovna"; poté projděte průchodem a pokračujte přes dlážděný dvůr mírně doleva ke dveřím se stříškou). Knihovna se nachází v 1. patře.

telefon: +420 211 222 410
e-mail: knihovna@jabok.cz