Online vernisáž Cestou necestou

Datum a čas: 

26. 11. 2020 13:45 - 27. 11. 2020 16:45

Místo konání: 

  • Online akce

Typ: 

Pořadatel: 

Program: 

Protože situace prozatím nepřeje osobním setkáním, vernisáž výstavy fotografií čtenářů a přátel Knihovny Jabok Cestou necestou 2020 proběhne tentokrát ve formě online setkání. Jde o vůbec první online vernisáž, která se v knihovně uskuteční, tak využijte šanci a buďte u toho!

Vernisáž zahájíme ve čtvrtek 26. listopadu 2020 v 17 hodin za přítomnosti většiny autorů fotografií. Těšit se můžete na prohlídku fotografií i na první část  hlasování o nejlepší fotografii. Z vernisáže bude pořízen videozáznam.

Nápověda jak se připojit k vernisáži

K vernisáži se můžete připojit  kliknutím na odkaz  Vstup na online vernisáž  ve žlutém obdélníku výše a to buď pomocí aplikace Zoom nebo můžete použít pro připojení webový prohlížeč.

Připojení na mobilním telefonu nebo tabletu

Na mobilním telefonu nebo tabletu je nutné použít aplikaci Zoom - nemáte-li aplikaci ve svém mobilním zařízení nainstalovanou, automaticky Vám bude nabídnut odkaz na její instalaci. Po instalaci aplikace opět vraťe na tuto stránku a klikněte na odkaz Vstup na online vernisáž. Alternativně se můžete po stažení a otevření aplikace Zoom přihlásit pomocí čísla schůzky 736 5638 6088.

Připojení na počítači

Pokud použijete počítač, po kliknutí na odkaz Vstup na online vernisáž klikněte ve vyskakovacím okně na odkaz Spustit aplikaci Zoom meting (viz obrázek č. 1 níže). Jestliže se vyskakovací okno neobjeví, použijte místo toho odkaz Launch meeting (viz obrázek č.1 níže). Nemáte-li na počítači nainstalovanou aplikaci Zoom, můžete si ji  nainstalovat pomocí odkazu Download now (viz obrázek č. 1  níže).

Pokud aplikaci Zoom nechcete instalovat, můžete se k vernisáži připojit pomocí webového prohlížeče.

  1. Zavřete vyskakovací okno kliknutím na tlačítko Zrušit.
  2. Poté klikněte na odkaz Join from Your Browser (na obrázku č.1 je tento odkaz označen žlutě).
  3. Objeví se formulář pro vstup na online akci (viz obrázek č. 2). Vyplňte své jméno, potvrďte, že nejste robot a poté klikněte na tlačítko Join.
  4. V následujícím dialogu potvrďte, že souhlasíte s podmínkami použití. Po potvrzení souhlasu již můžete vstoupit na online vernisáž

 

Obrázek č. 1

zoom-pripojeni.png

Obrázek č. 2

zoom-browser-join.png

Videozáznam z vernisáže


Jak se k nám dostanete

Jabok - Vyšší odborná škola sociálně pedagogická a teologická

Knihovna Jabok

Salmovská 8, 120 00 Praha 2
Budova B
(u hlavního vchodu zvoňte na zvonek označený "knihovna"; poté projděte průchodem a pokračujte přes dlážděný dvůr mírně doleva ke dveřím se stříškou). Knihovna se nachází v 1. patře.

telefon: +420 211 222 410
e-mail: knihovna@jabok.cz

Podrobné kontaktní informace