Tvoříme Jabok - výstava tvorby studentů, absolventů a příznivců Jaboku

• Knihovna Jabok

Typ:

Pořadatel:

Zveme Vás na společnou výstavu tvorby studentů, absolventů a příznivců Jaboku nazvanou Tvoříme Jabok. Výstava se koná od 2. května do 29. června 2023 v Knihovně Jabok.

Vernisáž 2. června 2023 v 18:00 v rámci akce 30 let v proudu Jaboku.

V průběhu výstavy se můžete zapojit do online tipovací soutěže Komu patří zápisník a hádat, která jabocká osoba je autorem kreseb v zápisníku nadepsaném Píšu disertaci..., který je součástí výstavy. Ze správných odpovědí vylosujeme na konci výstavy tři soutěžící, které odměníme malým dárkem.

Výstavu společně vytvořili (v abecedním pořadí): Eva Cerniňáková, Hana Čížková, Ilona Dohnalová, Anežka Marie Dovolilová, Magdalena, Linda a Václav Jansovi, setra Klára, Alois Křišťan, Petr Lanta, Marie Gabriela Lhotová, Feruz Makhmudov, Hanka Menšíková, Dana Mrákotová, Monika Pacáková,  Zuzana Petříčková,  Ivana Platilová, účastníci reminiscenčních setkání Pomněnka, Marta Semerádová (roz. Hrčková), Alexej Smortchkov, skupina Tovaryš, Alena Volková Balvínová, Filip Wellemín a tajemný autor kreseb a majitel zápisníku Píšu disertaci ...

Fotografie z vernisáže výstavy Tvoříme Jabok 2. června 2023

Pozvánka ke stažení (PDF, 883 kB)

Jak dopadla tipovací soutěž Komu patří zápisník Píšu disertaci?

Jak víte, součástí výstavy byl zápisník  nadepsaný Píšu disertaci, který obsahoval pouze geometrické kresby na čtverečkovaném papíře. Návštěvníci výstavy Tvoříme Jabok mohli hádat, komu zápisník patří. Mezi odpověďmi se objevila tři jména:  Eva Cerniňáková, Michal Pařízek a Zdenko Širka. Správně odpověděli Linda Jansová a Feruz Makhmudov, kteří tipovali, že zápisník patří Michalu Pařízkovi. Oba od nás získávají čokoládu.

""

Kontaktní osoba:

Jabok - Vyšší odborná škola sociálně pedagogická a teologická

Knihovna Jabok

Salmovská 8, 120 00 Praha 2
Budova B
(u hlavního vchodu zvoňte na zvonek označený "knihovna"; poté projděte průchodem a pokračujte přes dlážděný dvůr mírně doleva ke dveřím se stříškou). Knihovna se nachází v 1. patře.

telefon: +420 211 222 410
e-mail: knihovna@jabok.cz