Výstava fotografií Cestou necestou 2021

• Knihovna Jabok

Typ:

Pořadatel:

Zveme Vás na Výstavu fotografií Čtenářů a přátel Jaboku Cestou necestou.

Slavnostní zahájení výstavy se koná ve středu 20. října 2021 v 16 hodin v Knihovně Jabok. Během zahájení bude vyhlášena vítězná fotografie v letošní soutěži Jabok na cestách, do které byly automaticky zařazeny všechny fotografie, na kterých se objevilo tričko, hrneček či jiný předmět s novým logem Jaboku.

Výstava potrvá do 9. prosince 2021. Po celou dobu trvání výstavy bude probíhat tradiční anketa o nejlepší fotografii výstavy Cestou necestou, do které se mohou zapojit všichni návštěvníci výstavy.  Vítězné fotografie ankety budou zveřejněny na tradiční Vánoční hvězdě Jaboku, která se koná začátkem prosince.

Pozvánka na zahájení výstavy (PDF, 202 kB)

Jak se k nám dostanete

Jabok - Vyšší odborná škola sociálně pedagogická a teologická

Knihovna Jabok

Salmovská 8, 120 00 Praha 2
Budova B
(u hlavního vchodu zvoňte na zvonek označený "knihovna"; poté projděte průchodem a pokračujte přes dlážděný dvůr mírně doleva ke dveřím se stříškou). Knihovna se nachází v 1. patře.

telefon: +420 211 222 410
e-mail: knihovna@jabok.cz