Chci najít absolventskou nebo bakalářskou práci

Kvalifikační práce studentů se půjčují pouze k prezenčnímu studiu v knihovně. Některé jsou však dostupné také online (viz dále).

Vyhledání absolventské nebo bakalářské práce

Odkaz na seznam všech kvalifikačních prací najdete na úvodní stránce katalogu. V seznamu můžete dále vyhledávat kliknutím na odkaz Zpřesnit mé původní vyhledávání (viz obrázek).

Vyhledání kvalifikační práce v katalogu

Práce jsou  umístěny v přední části knihovny a jsou řazeny podle data přidání do knihovny. Abyste konkrétní kvalifikační práci mohli v knihovně najít, musíte proto znát  číslo signatury a tu pak vyhledat na příslušném regále. Signaturu najdete v online katalogu buď v seznamu výsledků u každé práce nebo v detailním záznamu práce (signatury absolventských a bakalářských prací začínající písmeny ABP).

Seznamy kvalifikačních prací

Všechny kvalifikační práce najdete v online katalogu. Můžete využít předpřipravený seznam všech kvalifikačních prací, který obsahuje absolventské práce studentů Jaboku a bakalářské práce studentů oboru Pastorační a sociální  terapie Evangelické teologické fakulty Univerzity Karlovy, nebo seznam, který obsahuje pouze absolventské práce studentů Jaboku

K dispozici je také archivní seznam starších kvalifikačních prací obhájených do roku  2010 řazený podle oborů.

Dostupnost práce online

Některé práce studentů jsou dostupné také online v elektronickém formátu:
Starší absolventské nebo bakalářské práce jsou zpřístupněny pouze výběrově. Novější absolventské práce studentů Jaboku jsou přístupné ze systému Theses, bakalářské práce studentů ETF z digitálního repozitáře kvalifikačních prací UK.

Pokud je práce dostupná v elektronickém formátu, v detailním záznamu v katalogu je uveden odkaz na plný text v sekci Dostupné elektronické zdroje (viz obrázek níže)

Odkaz na plný text práce v katalogu knihovny

Komu je služba určena: