Chci zaplatit bezhotovostním platebním převodem

Za zpozdné nebo za služby knihovny (např. objednávky, rešerše apod.) můžete zaplatit nejen v hotovosti při návštěvě knihovny ale také bezhotovostním platebním převodem.

Upozorňujeme, že poplatky za zpozdné není možné platit, dokud zpozdné nabíhá (tj. nejdříve je potřeba vrátit knihy a teprve poté vyrovnat vzniklý dluh).

Údaje pro platbu

Všechny potřebné informace najdete ve svém čtenářském kontě, viz obrázek níže.

Při platbě je nutné uvádět tyto údaje:

• Číslo účtu: 2702532991/2010 (Fio banka)
  • Variabilní symbol (viz údaje ve Vašem čtenářském kontě)
  • Poznámku/komentář  k platbě (viz údaje ve Vašem čtenářském kontě)

Pozor:  Obrázek je pouze příkladem a slouží k orientaci v rozhraní  čtenářské konta, údaje o platbě jsou jedinečné pro každého čtenáře a je nutné zadat přesně ty údaje, které se zobrazují ve Vašem čtenářském kontě. Pokud potřebné údaje nebudou správně vyplněny, může nastat problém s identifikací plátce a platba nemusí být připsána do Vašeho čtenářského konta.

udaje_pro_platbu.png

Zaúčtování platby

Jakmile bezhotovostní platba dorazí na uvedený účet a bude načtena do vašeho čtenářského konta, dostanete e-mailové upozornění o stavu vašeho konta.

Máte li dotaz nebo problém, který souvisí s bezhotovostním platebním převodem, obracejte se prosím na personál knihovny.