Žádost o vytvoření uživatelského účtu pro tisk a kopírování

Žádost vyplňují pouze externí uživatelé knihovny, účastníci kurzů Centra dalšího vzdělávání Jabok (CDV), obyvatelé Domova mládeže Jaboku a studenti, kteří nastoupili ke studiu před rokem 2019 (a dosud účet nemají)

Uživatelským jménem se budete hlásit do systému při tisku dokumentů. Pokud toto pole necháte prázdné, obdržíte při návštěvě knihovny automaticky vytvořené uživatelské jméno.
E-mailová adresa slouží k pouze k zasílání upozornění o poklesu kreditu pro kopírování pod limit 10 Kč. Pokud tato oznámení nechcete dostávat, zvolte v příslušném poli hodnotu "Ne".
Kredit pro tisk/kopírování můžete nahrávat na vlastní čip nebo čipovou kartu (např. Lítačku, InKartu, ISIC, karty autobusových dopravců). Upozorňujeme, že lze použít jen platové karty nikoliv karty v mobilním telefonu. Pokud vlastní čipovou kartu nebo čip nemáte, můžeme vám čip dlouhodobě zapůjčit (pozor, půjčení čipu vyžaduje platnou registraci v Knihovně Jabok viz" Registrace do knihovny" v sekci "Rychlé odkazy").