Knihovna je nyní uzavřená, ale dále funguje

Z důvodu vládních nařízení vydaných kvůli ochraně proti nemoci covid-19 je knihovna od čtvrtka 22. října 2020 do odvolání pro návštěvníky uzavřena.

I přes toto  uzavření však  knihovna funguje, mění se pouze způsob poskytování některých služeb. Výpůjčky a registrace, které končí  v průběhu příštích týdnů, jsme prodloužili. Studentům Jaboku a ETF UK, kteří si zatím nestihli obnovit registraci do knihovny na tento školní rok, nabízíme možnost dočasné registrace na dálku. Nabízíme také možnost objednání knih, využívat můžete i další služby, které nevyžadují přístup čtenáře do knihovny. 

 

Abyste se v opatřeních a poskytovaných službách snadněji zorientovali,  připravili jsme pro vás webovou stránku s informacemi o aktuální situaci a nabízených službách, kterou  budeme průběžně aktualizovat. Ty nejdůležitější informace Vám zároveň budeme zasílat také e-mailem.

 

Nebojte se kontaktovat nás v případě, že budete mít dotazy, na které nenajdete odpověď na webových stránkách, nebo pokud se kvůli aktuální situaci dostanete do potíží.