Chci vědět, jak postupovat při tisku, kopírování, skenování

Postup při tisku, kopírování a skenování

Zadání tisku

1. Na počítači v knihovně nebo ve studovně otevřete  dokument(y), které chcete vytisknout a zadejte tisk (ve většině programů je možné tisk vyvolat klávesovou zkratkou „CTRL+ T“)
  2. V dialogovém okně pro výběr tiskárny (viz obrázek) vyberte ze seznamu tiskárnu s názvem „kopírky s přihlášením“ a volbu potvrďte tlačítkem OK. vyber_tiskarny.png
  3. Po zpracování tiskové úlohy (které může trvat několik vteřin) se otevře dialogové okno pro přihlášení (viz obrázek níže). V dialogovém okně  zadejte své uživatelské jméno a heslo do účtu pro tisk a kopírování. tisk-prihlaseni.png
  4. Po zadání všech požadovaných tiskových úloh si vytištěné stránky můžete vyzvednout  na tiskárně v knihovně (černobílý tisk) . Studenti a zaměstnanci Jaboku mohou využít také barevný tisk  ve druhém a čtvrtém patře budovy A.  Stránky budou vytištěny po vašem ověření (přiložení vašeho čipu/čipové karty ke čtecímu zařízení tiskárny).

Kopírování a skenování

Abyste mohli začít kopírovat nebo skenovat, je nutné přihlásit se k multifunkční tiskárně  pomocí vašeho čipu/čipové karty. Dále postupujte podle návodu na používání multifunkční tiskárny.

Potřebuji vytvořit/aktivovat účet pro tisk/kopírování nebo dobít kredit