Na stránkách knihovny najdete odkazy na volně dostupné informační zdroje nebo zajímavé weby

Na stránkách knihovny shromažďujeme odkazy, které mohou být užitečné pro studenty Jaboku nebo návštěvníky knihovny. Často jde o webové stránky nebo informační zdroje zaměřené na pedagogiku, sociální práci nebo další oblasti související se studiem na Jaboku. Najdete zde ale také různé zajímavé webové služby, užitečné nástroje nebo praktické informace, případně mobilní aplikace.

V menu vyberete položku E-zdroje a odkazy. Na této stránce najdete informaci o nabízených elektronických zdrojích, včetně odkazů. Můžete také kliknout na položku Odkazy na další zdroje  v nabídce v levé části stránky (na mobilních zařízeních ve spodní části stránky).

Odkazy jsou na stránce uspořádány v rozbalovací nabídce nejdříve podle tématu (např. "Citování a psaní odborných textů", "Pedagogika, speciální pedagogika, vzdělávání" apod.), a poté podle typu zdroje (např. "Katalogy knihoven", "Enyklopedie a slovníky" apod.). Kliknutím na vybrané téma se rozbalí nejdříve seznam jednotlivých zdrojů, výběrem konkrétního zdroje pak  zobrazíte další informace a odkaz na zdroj.

odkazy.jpg

Pokud víte o nějakém dalším zajímavém odkazu, můžete nás o něm informovat vyplněním krátkého formuláře

Typ knihovní služby: