Prezentujte svou tvorbu na výstavě Tvoříme Jabok

baner-tvorime-jabok-s_datem_vystavy.png

Hledáme tvořivé studenty, absolventy a příznivce Jaboku

Zveme všechny tvořivé studenty, absolventy, bývalé a současné zaměstnance i příznivce Jaboku, aby se zapojili do společné výstavy Tvoříme Jabok, kterou v  Knihovně Jabok připravujeme k oslavám  30 let Jaboku. Každý z nás je v něčem šikovný, něco umí a tato výstava je příležitostí ukázat, jak skvělí a obdarovaní lidé tvořili a tvoří jabocké společenství. Pokud malujete, fotografujete, sochaříte, píšete básně, povídky, knihy, nebo tvoříte jakýmkoliv jiným způsobem, neváhejte! Výstava Tvoříme Jabok je tu právě pro Vás. A pokud sami netvoříte, ale víte o tvořivém spolužákovi nebo kolegovi, budeme moc rádi, když mu informaci o možnosti prezentovat svou tvorbu na této výstavě předáte. 

O výstavě

Výstava Tvoříme Jabok se bude konat od 2. května do 30. června 2023 v prostorách Knihovny Jabok. Vernisáž proběhne v pátek 2. června v rámci zábavného programu V proudu Jaboku, při kterém se v prostorách Jaboku setkají studenti, absolventi, současní i bývalí zaměstnanci a další příznivci školy. Výstava volně navazuje na výstavu Někdy slova nestačí, na které jabočtí studenti, absolventi a další příznivci prezentovali svou tvorbu při příležitosti oslav 20. výročí vzniku Jaboku.

Jak se přihlásit

Svou tvorbu můžete na výstavu přihlásit  do 31. března 2023 na e-mailové adrese knihovna@jabok.cz. Do předmětu e-mailu prosím uveďte "Tvoříme Jabok". Do textu e-mailu napište, co chcete vystavit, kolik kusů, jaké jsou rozměry, případně další informace, které považujte za důležité. Všem přihlášeným se ozveme a domluvíme se na podrobnostech a možnostech vystavení přihlášených exponátů. Autorům fotografií nebo kreseb či maleb můžeme nabídnout rámy nebo plakátové lišty k zavěšení větších obrázků. Informace o prostoru knihovny, počtu rámů, které jsou k dispozici a jejich rozměrech i další užitečné informace najdete na našem webu na stránce s informacemi o výstavách.

Přihlášené exponáty bude nutné doručit do Knihovny Jabok do 15. dubna 2023, aby bylo možné včas doladit plán instalace. Instalace výstavy bude probíhat v pátek 28. dubna. Pokud budete mít čas a chuť zapojit se do příprav výstavy, uvítáme dobrovolníky, kteří nám s instalací  pomohou. Budeme také rádi, když výzvu k prezentaci autorské tvorby na společné výstavě budete šířit mezi svými spolužáky a kolegy.

V případě dotazů nám prosím piště na adresu knihovna@jabok.cz nebo volejte na telefon 211 222 410.

Výzva k prezentaci tvorby ke stažení nebo vytištění ( PDF, 1,3 MB)