Souhlas s poskytnutím e-mailové adresy Národní knihovně ČR

Souhlas s poskytnutím e-mailové adresy Národní knihovně ČR je nezbytným předpokladem pro aktivaci přihlašovacího účtu v systému ID NDK, který Národní knihovna ČR spravuje, a který slouží k přístupu do Národní digitální knihovny. Více informací viz Národní digitální knihovna - díla nedostupná na trhu a NDK - Covid.

Povinná pole jsou označena červenou hvězdičkou.

Souhlas s poskytnutím e-mailové adresy
Datum narození slouží pouze pro ověření odesílatele formuláře oproti čtenářskému kontu v Knihovně Jabok a NENÍ předáváno do Národní knihovny.
Nemusí nutně jít o e-mailovou adresu použitou pro přístup do Národní digitální knihovny.
Pokud si nejste jistí, jestli máte v knihovně platné čtenářské konto, kterou e-mailovou adresu máte uloženou ve svém čtenářském kontě, nebo pokud chcete, abychom Vám e-mailovou adresu změnili, napište to prosím do poznámky.