Věděli jste, že ...

V knihovně si můžete půjčit také literaturu pro děti

V knihovně najdete kromě odborné literatury také výběr kvalitní beletrie pro děti, dětskou naučnou literaturu, knihy zaměřené na rozvoj různých dovedností apod. Dětské knihy můžete využít pro své odborné či  volnočasové aktivity s dětmi nebo si je půjčit pro své děti domů. Posloužit mohou také k příjemnému "zabavení" potomka, který  Vás doprovází při  návštěvě knihovny.

V katalogu knihovny najdete předpřipravené seznamy literatury k jednotlivým předmětům

Seznamy studijní literatury obsahují tituly povinné nebo doporučené literatury k jednotlivým studijním předmětům, které jsou dostupné v Knihovně Jabok.

Přímo v seznamu lze zjistit informaci o aktuální možnosti výpůjčky konkrtétní knihy, zadat rezervaci nebo uložit titul do vlastního seznamu apod.

Odkaz na seznamy najdete v sekci Knihy, časopisy aj. nebo na vstupní stránce katalogu

Wi-Fi připojení v knihovně si můžete nastavit pomocí QR kódu

Pokud chcete v Knihovně Jabok nebo v dalších prostorách Jaboku využívat Wi-fi síť na svém mobilním telefonu nebo tabletu, můžete si ji nastavit pomcí QR kódu. Ten ve Vašem zařízení Wi-fi síť automaticky nastaví (včetně hesla) a ihned Vás k síti připojí. Stačí, když QR kód načtete do svého zařízení  pomocí některé z aplikací pro čtení QR kódů.

QR kód pro připojení k jabocké Wi-fi  najdete na nástěnce v knihovně. Na požádání Vám je také zapůjčí  personál knihovny.

Přihlásit se k odběru Věděli jste, že ...